על הגובה > חדר החדשות > תרבות וספורט > ירושלים שלי: אתר חדש לילדים

ירושלים שלי: אתר חדש לילדים

פורסם בתאריך: 30/4/2013, מאת חגית אוחנה
ירושלים שלי: אתר חדש

איך ליאו מסי קשור לעיר ירושלים? היכן אפשר לרכוב על אופניים ולהרגיש את הטבע בעיר? על אלו ועל עוד דברים רבים המתרחשים ומתחדשים בירושלים בשנים האחרונות – באתר הילדים "ירושלים שלי", שהשבוע עולה לאוויר בפורטל "על הגובה". כל הפרטים בכתבה שלפניכם.

מאת: חגית אוחנה

 

ירושלים שלי
ירושלים שלי

אם אתם ירושלמים, ודאי חוויתם בשנים האחרונות את ירושלים המתחדשת, דרך שלל אירועי תרבות, פסטיבלים ומופעים ייחודיים, ואולי אפילו ביקרתם בכמה מן הפארקים והאזורים המתפתחים לטובת כולם – פינות טבע בתוך העיר. לאלו שאינם מתגוררים בירושלים, נספר שבשנים האחרונות עיר הבירה של ישראל משלבת עבר עם הווה, היסטוריה עם תרבות ופנאי, טבע, תעשייה, ויצירה מקומית – כדאי להכיר ולבקר בעיר.

 

בימים אלו עלה ב"על הגובה" אתר חדש, "ירושלים שלי" שיעזור לכם להכיר את הפנים השונות של ירושלים, ולהתוודע אל כל מה שמתחדש בה. דרך המשחקים והפעילויות תוכלו לגלות את אתרי הבילוי המפוזרים בעיר, את הפארקים הייחודיים שהוקמו בה, את האפשרויות המגוונות ללימודים ולחיים בעיר ועוד ועוד.

 

היכנסו כבר עכשיו והכירו את פארק ירושלים  – הפארק המטרופוליני הגדול במדינה, שאפשר לרכוב בו על אופניים בשבילים מפותלים (בחלקים רבים ממנו אפשר לרכוב על אופניים כמעט בלי לטפס בעליות!), לשבת לפיקניק בצל העצים או סתם לשאוף אוויר הרים צלול כיין. זו דוגמה לפארק אחד מבין הפארקים הרבים בירושלים, בהם עמק הצבאים, פארק המסילה, גן המפלצת, עמק המצלבה ועוד.

 

בימים אלו האתר עולה עם פעילויות ראשונות, ובעתיד הקרוב יתווספו לו משחקים מהנים ופעילויות מעניינות בנושאים מגוונים כגון פסטיבל האבירים, פיתוחים והמצאות מדעיות וטכנולוגיות וגם אוכל ירושלמי. כדאי לכם לעקוב!

 

האתר "ירושלים שלי" הוקם ע"י עמותת סנונית, בשיתוף הרשות לפיתוח ירושלים, שגם יוזמת ומפעילה פעילויות רבות בירושלים.

 

ומה עם מסי? איך הוא קשור לכל העניין? את זה תצטרכו לגלות לבד, כשתיכנסו לפעילות על "ספורט בירושלים".

 

כנסו לאתר "יום ירושלים" - באתר פעילויות ומשחקים העוסקים בהיסטוריה של ירושלים, בתקופת היציאה מן החומות, במעמדה בתור עיר בירה, בשפה הירושלמית המיוחדת ועוד.


בשיתוף חדשות הילדים
סביבות
על האתר
כלים
שתפו
תנאי שימוש|© כל הזכויות שמורות למדינת ישראל ולעמותת סנונית לקידום החינוך המתוקשב gov על הגובה!