יוצאים לקניות

קנייה אחת פחות

"אימא תקני לי"... לפעמים צריך לקנות משהו חדש, אבל פעמים רבות אנחנו קונים בהשפעת פרסומות  או כבילוי חברתי. לתופעה הזאת אנו קוראים "תרבות הצריכה".

קנייה של מוצרים חדשים מגדילה את ניצול משאבי הטבע ומייצרת פסולת רבה. אפשר לצמצם את הפגיעה בסביבה בעזרת חמש הפעולות הבאות: להפחית במקור (לקנות פחות), להשתמש שוב, לסרב (לקנות רק מה שצריך), לתקן ולמחזר.  נסו זאת!

העבירו את זה הלאה:
 הוסיפו טיפ משלכם
יוצאים לקניות - הטיפים שלנו
טיפ לקניות (אביעד 11.03.2018)
תקנו רק את מה שצריכים וכמובן מוצר ישראלי (:
שימוש מופחת במשאבי טבע (ליאל 15.02.2018)
כדי שמשאבי טבע לא יגמרו מומלץ להפחית בשימושם.
לשמור על הסביבה שלך תקרא את זה זה יעזור לך! (שלי 30.12.2017)
אם כל הארץ ובכלל כל העולם היו ממחזרים לא היו זורקים זבל ברחוב לא היו משתמשים בדברים וזורקים אותם שוב במקום לעשות שימוש חוזר ועוד העולם שלנו היה נקי מסודר וכל החיות לא היו נפצעות מכל מיני דברים בים שאנשים זורקים תחשבו רגע אם לא היינו עושים את כל זה החיות לא היו נחנקות ואז בגלל זה חיות מתות תנו גם לחיות לחיות !תחשבו לפני מה שאתם עושים! לדוגמה אני בים ואני לא מוצא פח אז במקום פשוט לזרוק את זה אתה יכול או יכולה לחשוב שניה ואז לא לזרוק את זה לים להחזיר את זה לתיק! מקווה שאתם מבינים אותי. תודה לפחות על זה שקראתם. תודה מראש שלי!
חברים של הסביבה (מרים 30.10.2017)
אל תשליכו כל מיני דברים באמצע הרחוב! זה הורס את הסביבה! ובפעם הבאה שתלכו שם תראו כמה לכלוך עשיתם, אבל לא תוכלו לתקן זאת! אז שימרו על הסביבה שלכם!
שקיות רב פעמיות (נועה 30.09.2017)
אני מציעה לכם, כאשר אתם הולכים או נוסעים לסופר, תקחו איתכם כמה שקיות רב פעמיות, למשל 5. כך לא תקחו שקיות פלסטיק,ולה תלכלכו ותזהמו את סביבתינו.
טיפ (רוני 12.07.2017)
תקשיבו אל תנג'סו להורים שלכם תקנו לי אלא תחסכו בעצמכם.
טיפ לקניון (נחמן 13.06.2017)
אל תבזבזו את כל הכסף שלכם בקניון
יוצאים לקניות (עידן 18.05.2017)
אל תיקנו סתם שטויות
טיפ (עדן 04.05.2017)
לא לקנות דברים שאוכלים בהם אנשים אחרים!
סביבות
על האתר
כלים
שתפו